Výhody a nevýhody kombinovanépračky se sušičkou oproti samostatným spotřebičům

Máte velkou rodinu a kopu prádla na praní? Při tomhle problému jsou faktory jako čas a rychlost velmi důležité.Vlastníte samostatnou pračku a sušičku, nebo kombinovanou 2 v 1? V tomhle článku si představíme, jaké výhody a nevýhody přinášejí kombinované pračky se sušičkou, abyste se mohli správně rozhodnout a určit, co je pro vás nejlepší.

Výhody sušičky

Textil, který je usušen v sušičce, nepotřebuje žehličku. Stačí ho jen pěkně poskládat. Mnoho z nás při praní používá aviváž. Skvělou zprávou je, že když dáte prádlo z pračky rovnou do sušičky, nepotřebujete aviváž a ušetříte tak hodně peněz. Horký vzduch během sušení pohltí všechny pachy a prádlo tak voní neutrálně bez výrazného zápachu, či vůně. Horký vzduch také zničí i velké množství bakterií, což je velký benefit, týkající se hygieny.

Proč si tedy vybrat samostatnou sušičku a pračku?

Spotřebiče „dva v jednom“jsou více náchylnější na poruchy. Tím pádem při poruše sušičky přijdete také o pračku a nemůžete ani prát. Kombinované sušičky nejsou tak výkonné a nedokážou tak kvalitně a efektivně vysušit prádlo. Mnoho z vás má problém, že nemáte na své spotřebiče dostatek místa. Ideálním řešením je koupě dvoj-kompletu pračky a sušičky od jednoho výrobce se stejným designem, následně můžete pračku a sušičku poskládat na sebe a tím ušetřit i hodně prostoru.

Při výběru těch nejlepších značek a druhů doporučujeme zvážit různé funkce a parametry. Na internetu existuje velké množství recenzí praček a recenzí sušiček. Jak bylo již zmíněno výše, je lepší zvolit zvlášť dvoj-komplet než 2 v 1. Pokud jste však osoba, která nemá velkou rodinu a ani velké množství prádla, je pro vás ideální a efektivní vestavěná sušička s pračkou. Trh je těmito spotřebiči nasycený a výrobci se rok od roku předhánějí a vymýšlejí lepší a lepší funkce. Myslete na to, že důležitými parametry jsou velikost a obsah prádla v kilogramech, které dokáže pračka vyprat, její energetická třída a hlučnost. Přejeme vám hodně štěstí při správném výběru.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!