Vícedílné obrazy jako novinka mezi bytovými doplňky. Už je máte doma?

Pokud se zajímáte o trendy v oblasti bydlení, jistě vám neuniklo, že se mezi aktuální trendy dostaly vícedílné obrazy, které jakožto novinka na trhu strhla obrovskou vlnu popularity. I když je zatím nenaleznete v každé domácnosti, věřte tomu nebo ne, jdou rychle “na dračku”. Nemůžeme se tomu divit, vždyť se jedná o fantastický bytový doplněk, který krásně vyplní jakkoli prázdné zdi domu. Jsou mnohem vkusnější a stylovější, než jsou klasické police, i když ani policemi neopovrhujte – jsou místa, na která se budou hodit lépe, než jakkoli vkusně vypadající obrazy.

Jak jsme zmínili, vícedílné obrazy jsou zatím jakousi novinkou na trhu, která se však těší velkému pozitivnímu ohlasu. Jedná se o obrazy, které jsou složeny z několika dílů. Nejvíce jsou kupované čtyřdílné obrazy nebo třídílné obrazy, své kupce si ale najdou i větší pětidílné obrazy či dokonce sedmidílné obrazy, jež jsou velmi prostorné, tudíž se nehodí do malých bytů.

Kromě toho, že se vícedílné obrazy skládají z mnoha dílů, je také možné je zakoupit v mnoha motivech.

Jaké motivy jsou nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější motivy se řadí motivy měst a obrazy zvířat. Ty si oblíbila zejména mladší generace, konkrétně lidé, kteří si prvně zařizují svůj vysněný dům či byt v pronájmu. Dalšími velmi oblíbenými obrazy jsou foto obrazy. Foto obrazy na plátně se darují hlavně k narozeninám. Jsou totiž vytvořeny z poskytnutých fotografií, tudíž jsou velmi osobním dárkem pro prarodiče, rodiče nebo kamarády.

Nesmíme zapomenout ani na skleněné obrazy nebo 3D obrazy, které jsou určeny zejména pro milovníky jedinečnosti a výjimečnosti.

Kde takové obrazy seženu?

Tou hlavní otázkou však je, kde na takové obrazy narazíte, kde je možné je sehnat. Doporučujeme internetový obchod topobrazy.cz, kde naleznete velmi širokou a pestrou nabídku nejen zmiňovaných obrazů. Obrovskou výhodou a plusem oproti konkurenci jsou ceny, jež jsou velmi přijatelné a které nesahají až do nebes.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!