Realitní fond Rusňákovy DRFG se ještě více otevírá široké veřejnosti

Většina českých investorů je konzervativní a sází spíše na jistotu. Nemovitosti, na které si může investor fyzicky sáhnout, jsou ještě stále nejoblíbenějším nástrojem investování. Klienti v něm vidí stálou hodnotu. Transparentní fond DRFG, který založil David Rusňák, v sobě nese převážně komerční nemovitosti s velmi zajímavým potenciálem výnosu. Nemovitostní fond vede ředitel DRFG FinanceBřetislav Hrabě a zodpovídá za distribuci skupiny ve finančním sektoru. Doba pro investování je nejlepší za posledních 9 let. U privátní klientely se zvýšila roční investovaná částka někdy až o 100 %, a proto se i DRFG stal věrohodným partnerem i pro bonitnější klientelu. Současně se zvýšil podíl zahraniční a institucionální klientely.

Konsolidace finanční distribuce v uplynulém roce

Díky konsolidaci je nyní možná mnohem větší a provázanější spolupráce interní distribuce. Na obchodní úrovni byla v této investiční společnosti Davida Rusňáka vytvořena z nejlepších konzultantů pracovní skupina ELITA DRFG Finance. Je maximálně podporována, aby mohla být ještě mnohem úspěšnější. Díky spolupráci tohoto již sehraného týmu se celá distribuce automaticky posouvá vpřed. Projekt ELITA tvoří 20 nejlepších obchodníků, kteří jsou do skupiny nominováni na základě výsledků za poslední 3 plovoucí měsíce. Členové se pravidelně schází a sdílejí vzájemně své aktuální zkušenosti z terénu, vzdělávají se na školení a trénincích, což jim dává mnohem lepší přístup k aktuálním informacím. Tím poskytují mnohem ucelenější spektrum efektivních služeb.

Nemovitostní fond DGFG

Profesionalita a produktivita konzultantů neuvěřitelně vzrostla a došlo tak k obrovskému posunu. Výsledkem byl obrovský nárůst produktivity. Situace na trhu kolektivního investování je klidná a příznivá od dob velké hypoteční krize v roce 2008. Ani po zrušení intervence české koruny ze strany ČNB nezaznamenal trh žádný velký dramatický šok. České ekonomice se daří, lidé bohatnou a mají na bankovních účtech dost velké množství volných prostředků, které mohou investovat. Zvyšuje se i finanční gramotnost lidí a více se zajímají o to, jak své peníze investovat a jak se o ně mohou lépe starat. Banka dnes nenabízí dobré zhodnocení peněz, a lidé proto více využívají dluhopisy, fondy i nástroje kolektivního investování.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!