Proč je plovoucí podlaha dobrá volba?

Uvažujete nad pořízením nové podlahy? Dáváte si dohromady pro a proti jednotlivých podlahových krytin a snažíte se přijít na to, která z nich bude pro vás nejlepší volbou? Pokud jste si již stihli udělat představu, co je v současné době vlastně k dostání, pak vám určitě neunikla ani plovoucí podlaha. Ta je v poslední době stále oblíbenější, za což mohou především její vlastnosti. Chcete vědět více? Pak rozhodně čtěte dál!

Plovoucí podlaha a její výhody

Chcete vědět, co vám může plovoucí podlaha nabídnout a proč si ji okamžitě zamilujete? Pak jste tu správně! Našli jsme pro vás hned několik dobrých důvodů, proč nad jejím pořízením dlouho neotálet. Tak jdeme na to!

1.      S pokládkou si poradíte i vy

Snadná pokládka plovoucí podlahy vám doslova vyrazí dech. Oproti jiným typům podlahové krytiny je položení té plovoucí opravdu brnkačka. Pro alespoň trochu zručného kutila je to otázka jednoho – maximálně dvou dní. Plovoucí podlaha je složena z několika dílků, které do sebe snadno zapadnou. Nemusíte se proto bát položit si plovoučku sami, ušetříte tak pěkné peníze za pomoc profesionála.

2.      Její pořízení vás nezruinuje

Pokud se podíváte na ceny jiných podlahových krytin – například dřevěných podlah nebo třeba dlažby, budete mile překvapeni, že na pořízení plovoucí podlahy ještě ušetříte. Patří totiž k těm levnějším variantám, kdy ale nebudete strádat na kvalitě. Samozřejmě se cena liší kus od kusu, dekor od dekoru, ale i tak vás pořízení plovoucí podlahy do domácnosti nezruinuje.

3.      Pestrý výběr dekorů vás ohromí

Že je plovoucí podlaha dobrá volba uznáte i ve chvíli, kdy zjistíte, kolik možností vlastně máte pro výběr. Dekorů a designů plovoucí podlahy je v dnešní době k dostání opravdu velké množství. Najdete mezi nimi i zdařilé imitace přírodních materiálů – jako například dřeva, kdy vám dá mnohdy práci rozeznat, zda se jedná o pravé dřevo nebo pouze o imitaci.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!