Přemýšleli jste někdy, proč nemůžete říkat ne na horké žetony?

Průlomová práce: Výzkum ukázal důvod, proč nemůžeme být tak špatnými čipy (včetně kuřecí soli)! Nejen pro dospělé, nikdy jsme se setkali s dítětem, který také odmítne horký čip, a ukázalo se, že mozek je naprogramován tak, aby na ně reagoval. 

Studie z univerzity Yale zjistila, že lidé se od doby lovu a shromáždění nevyvinuli dostatečně, aby se vypořádali s rozhodováním o poměrně nových zpracovaných potravinách s vysokým obsahem sacharidů a tuků, jako jsou horké žetony a koblihy.

Pokračujte v rolování, abyste zjistili, proč ?!

Hot žetony a mají návykovou povahu

Výzkumníci zjistili, že mozkové odměny ceněly potraviny bohaté na tuky a uhlíky nad ostatními. Takže vy jste mozek může chtít a říct, že chce horké čipy, ale je tu mnohem zdravější jídlo, které se snaží.

“Biologický proces, který reguluje sdružování potravin s jejich nutriční hodnotou, se vyvinul tak, aby pečlivě definoval hodnotu potraviny tak, aby organismu mohli přijímat adaptivní rozhodnutí,” řekla výzkumná pracovnice univerzity Yale Dana Small.

Studie

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Testované subjekty podstoupily mozky při fotografování známých svačinek s různými kombinacemi tuku, cukru a sacharidů a když dostali omezené množství peněz na nabídku svých prvotřídních potravin, subjekty byli ochotni platit mnohem více za potraviny vysoké jak v obou sacharidy a tuky.

“Naši účastníci byli velmi přesní při odhadu kalorií z tuků a velmi špatných při odhadu kalorií ze sacharidů a naše studie ukazuje, že když se oba živiny kombinují, zdá se, že mozek nadhodnocuje energetickou hodnotu potravy.

Současná aktivace signalizačních cest tuků a sacharidů vyvolává efekt, který lidská fyziologie nevyvinula, “říká studie.

Vědci uvedli, že zjištění by mohly pomoci vysvětlit, jak se epidemie obezity zachovala.

Zatímco nějaké horké žetony se zde a tam stává definicí života, vyváženého zdravého životního stylu, přejídání a výběru takovýchto jídel a často není tak dobré pro naše zdraví!

Postupujte podle tohoto odkazu, abyste podpořili váš vyvážený zdravý životní styl správnými doplňky.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!