Nejkrásnější valentýnská dekorace

Rok se s rokem sešel a je tady zase svátek zamilovaných. Někteří lidé ho neuznávají, jiní zase milují. Ať je to jakkoli, stává se svátek svatého Valentýna čím dál tím oblíbenější. A není to jen o drahých dárcích. Romantiku můžete navodit i jednoduchou dekorací a valentýnskou výzdobou. Pojďte se podívat, jak na to.

Tématická snídaně

Pokud nechcete své drahé polovičce dokazovat, že ji milujete drahými dárky, pak stačí taková jednoduchá věc, jako je snídaně do postele. Pořiďte si formu ve tvaru srdce a překvapte partnera tématicky laděnými palačinkami, lívanci nebo volskými oky.

Večeře u valentýnské dekorace

Snídani ráno nezvládáte? Pak partnerovi naservírujte večeři při svíčkách a celou atmosféru dolaďte hezkou dekorací na stůl. Můžete si takovou valentýnskou dekoraci vyrobit i sami. Partner pak vaši snahu ocení určitě ještě více. Všechno potřebné k výrobě valentýnské dekorace najdete určitě doma. Využít můžete prázdné láhve, sklenice od marmelády, zbytky barev, provázků, stužek, látek, knoflíků i barevných papírů. Z barev je samozřejmě nejvhodnější červená, doplnit ji můžete černou, bílou nebo zlatou. Nejčastějším motivem je pak samozřejmě srdce.

Vyrobte něco do vázy i okrasnou sklenici na květiny

Jestliže nejste příliš manuálně zruční, pak vyrazte do přírody a doneste si pár větviček, které vložíte do džbánu nebo vázy a tavnou pistolí k ní přilepte několik malých z látky či papíru vystřižených srdíček. Větší srdíčka pak na větve zavěste. Obtížná není ani výroba valentýnského svícnu nebo vázičky. Potřebovat budete jen čistou zavařovací sklenici či láhev od vína a libovolné barvičky. Nabarvěte láhev či sklenici, nechejte zaschnout a nakonec ji ozdobte zamilovaným motivem.

Inspirace zde:

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!