Když se kuchyně omrzí – jak ji oživit?

Ještě před pár měsíci vám vaše kuchyně připadala dokonalá. Možná jste si ji kdysi do posledního detailu navrhli sami a přizpůsobili tak její vzhled i uspořádání maximálně svým představám. Jenže teď je to najednou jinak a vaše kuchyně už se vám nelíbí. Není to ze dne na den, pociťujete to již delší dobu, jen jste zatím nedokázali přijít na důvod, proč tomu tak je. Proč vám najednou kuchyňská linka připadá nudná, zastaralá a omšelá. Proč se tu najednou necítíte dobře a máte dojem, že vaše kuchyně ztratila veškerý šmrnc…

Všechno má svůj čas

Tak na tom rozhodně něco bude. I když jste si dali se zařízením tohoto prostoru maximálně záležet, všechno se jednoho dne omrzí. A je jedno, kolik vás to stálo času, úsilí nebo peněz. Jestliže ve stávající kuchyni vaříte den co den už několik let, není se vůbec čemu divit, že z vás dávno vyprchalo původní nadšení, které se teď vystřídalo se zklamáním. Ale nebojte se! My vám v následujících řádcích poradíme, jak vaší kuchyni opět dodat šmrnc a jak ji oživit!

Pohrajte si s tapetami

Dominantním prvkem kuchyně je jednoznačně kuchyňská linka. Jestliže přemýšlíte, jak kuchyni oživit, pak by se vaše pozornost měla v první řadě ubírat právě tímto směrem. Rozhodně vás teď nenabádáme k tomu, abyste investovali nemalé peníze nové linky. Bohatě totiž postačí, pokud si koupíte tapety a kuchyňské lince dáte úplně nový kabátek. Uvidíte, jak tento interiér okamžitě prokoukne!

Nové osvětlení do kuchyně

Probudit vaši kuchyni k životu můžete i novým osvětlením. To oceníte především v případě, pokud v tomto ohledu vaše kuchyňská linka – potažmo celý prostor – tak trochu pokulhával. Vyhrát si tak můžete nejen s osvětlením kuchyňské linky, kdy je stále oblíbenější vsadit na LED pásky umístěné na spodní straně skříněk, ale i s osvětlením interiéru. I nový lustr dodá kuchyni novou podobu, vsaďte se!

I maličkosti dokážou divy

Možná nad tím budete nevěřícně kroutit hlavou, my si vám však dovolíme připomenout jedno známé rčení: krása se skrývá v maličkostech! Chcete-li do kuchyně pustit svěží vánek, vsaďte na dekorace a doplňky, které mohou mít podobu pestrobarevného ubrusu, veselých utěrek, nových chňapek, váziček na stůl, vtipných solniček a pepřenek…

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!